які маси солі і води потрібно взятидля приготування 300г розчину з масовою часткою солі 30%

помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Данил.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 300 г

W(в-ва) = 30%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 300 * 30 / 100% = 90 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 300 - 90 = 210 г