Визначте масу натрій масу натрій гідроксиду,який міститься в 500 г розчину з масовою часткою NaOH

0,2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Паночишена Діана.
Дано
m(ppa NaOH) = 500 g
W(NaOH) = 0.2
---------------------
m(NaOH)-?
m(NaOH) = m(ppa NaOH) * W(NaOH0 = 500*0.2 = 100 g
ответ 100 г