Знайдіть масову частку солі в розчині. утвореному при розчиненні 50 г солі в 150 г води!


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі)=50 г

m(H2O)=150 г

----------------------

ω(солі)-?

Розв*язання:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну) = m(Н2О) + m(солі) = 150г+50г=200г

Визначаємо масову частку солі у розчині:

ω(солі) =(m(солі) /m(р-ну))×100% = (50г/200г)×100%=25% (або 0,25)

Відповідь: масова частка солі у розчині становить 25%.