ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! натрій карбонат прореагував з 25 г етанової кислоти. Який об'єм газу

(н.у) виділився?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

2 CH3COOH (aq) + Na2CO3 (aq) → 2 CH3COONa (aq) + CO2 (g) + H2O (l)

n(CH3COOH)=0.42 моль

n(co2)/2=0.21 моль

V(co2)= 22.4*0.21=4.7л

Объяснение: