Виготовити розчин кухонної солі (натрій хлориду) масою 110г з масовою часткою солі в ньому 9%​


Ответы на вопрос

Отвечает Дишинцева Александра.

Объяснение:

1. знаходимо масу солі

m= 110*0,09=9,9г

2. знвходимо масу води

m= 110-9,9= 100,1г: 1г/мл= 100,1 мл

Для виготовлення розчину масою 110г з масовою часткою 9% нам знадобиться 100,1 мл води і 9,9 г солі