Яку треба взяти масу оцтової кислоти і який об'єм води, щоб приготувати 80г. Розчину з масовою

часткою кислоти 6%?

Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 80 г

W(в-ва) = 6%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 6% * 80 г / 100% = 4,8 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 80 - 4,8 = 75,2 г