Химия) Даю 20 балов ,,Обчислити об‘єм води,який треба долити до 12г солі щоб,отримати розчин з

w(p.p) 5%​

Ответы на вопрос

Отвечает Сизова Арина.

Ответ:

228г води, або 228 мл, або 228 см3

Объяснение:

W соли=(маса соли/маса воды+12 г соли) *100%

5=(12/х+12)*100

12/х+12=5/100=0.05

х+12=12/0.05

х+12=240

Х=240-12=228г