Обчислити кількість кисню, необхідного для спалювання етилового спирту масою 20г.


Ответы на вопрос

Отвечает Конева Алёнка.

Ответ:

n=20/50 моль

Объяснение:

C2H5OH+3O2=2CO2+3H2O

n=m/M

M(C2H5OH) = 12+12+5+16+5= 50 г /моль

n = 20г/50г/моль= 20/50моль