Який об'єм кисню потрібний для спалювання бутану об'ємом 15л?Який об'єм вуглекислого газу

виділиться?

Ответы на вопрос

Отвечает Грошева Полина.

Ответ:

Объяснение:

    15 л                    Х л                        Х л

  2C4H10     +       13O2     =              8CO2     +      10H2O

n=2 моль              n=13 моль             n=8 моль

Vm=22,4 л/моль  Vm=22,4 л/моль   Vm=22,4 л/моль

V = 44,8 л               V = 291 л               V = 179 л

15 л   С4Н10    -    Х л   О2

44,8 л  С4Н10  -  291 л  О2

V(O2) = 15 * 291 / 44,8 = 97 л

15 л   С4Н10    -   Х л    СО2

44,8 л  С4Н10  -   179 л  СО2

V(CO2) = 15 * 179 / 44,8 =60 л