До розчину калій гідроксиду масою 215г з його масовою часткою 20 % долили 50 мл води. Обчисліть

масову частку речовини утвореному розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Аблеева Ксения.

Ответ:

Дано:

m(розч)-215г

w-20%

m(H2O)-50мл=50г.

-----------------------------

Знайти:

m-?

-----------------------------

Розв'язок:

1)215×20/100=43г

2)215+50=265г

3)43/265×100%=16,2%

Відповідь:w-16,2%