Приготувати 215 г розчину цукру із масовою часткою 7%​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Даша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=215 г

ω(цукру)=7%

-------------------

m(цукру)-?

m(води)-?

Розв*язання:

Обчислюємо масу цукру у розчині:

m(цукру) =(ω(цукру) × m(р-ну) )×100%=(7%×215г)/100%=15,05 г

Обчислюємо масу води:

m(води) =m(р-ну) - m(цукру)=215г - 15,05г=199,95 г

Відповідь: для приготування 215 г розчину необхідно 15,05 г цукру і 199,95 г води.