Визначте масову частку оксегену в сполуці AI2(SO4)3​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукоянова Яна.

Ответ:

W(AI) =  15.79%

Объяснение:

Масову частку хімічного елемента можна розрахувати за формулою:

   W(E)= n*Ar(E)/Mr(речовини) * 100% , де

n-кількість атомів хімічного елемента;

Ar(E)- відносна атомна маса елемента;

Mr(речовини) - відносна молекулярна маса речовини.

AI2(SO4)3​

Ar(AI) = 27

Mr(AI2(SO4)3​) = 2*27+3*(32+16*4)=342

W(AI) = 2*27/342*100%= 15.79%