Задача 1.Розчин масою 200 г містить 40 г солі,визначте мосову частку солі. Задача 2.Яку масу солі

і води треба взяти для приготування 400 г розчину з масовоючасткою речовини 25 %. можно пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Юсупова Алёнка.

Ответ:

Дано:

m(розч)200г

m(р.р)-40г

Знайти:

w(сіль)-?

Розв'язок:

w(сіль)-40/200×100%=20%

Відповіль:w(сіль)-20%

задача номер 2

Дано:

m(розч)-400г

w-25%

Знайти:

m(сіль)-?

m(H2O)?

Розв'язок:

m(сіль)-400×25/100=100г

m(H2O)-400-100=300г