У розчин масою 200г з масовою часткою солі 10% додали ще 200 г води скільки становить масова частка

солі в новому розчині (розпишіть задачу бюдь ласка!!)​

Ответы на вопрос

Отвечает Савченко Полина.

Дано:

m раствора = 200г

m воды = 200г

w% соли в первом растворе = 10%

w% соли в итоговом растворе - ?

m соли в первом растворе = 200×10%/100%=20г

m итогового раствора = 200+200 = 400г

w% соли в итоговом растворе = m соли ×100%/m раствора = 20×100%/400 = 5%

Ответ: 5%