З алюмінію масою 81 г отримали оксид який розчинили в натрій гідроксиді яка маса натрій гідроксиду

вступила в реакцію​

Ответы на вопрос

Отвечает Хабалова Катя.

4al+3o2=2al2o3

al2o3+2naoh+3h2o=2na[al(oh)4]

n(al)=m(al)/M(al)=81г/27г/моль=3моль

n(al2o3)=2n(al)/4=2*3моль/4=1.5моль

n(naoh)=2n(al2o3)=2*1.5моль=3моль

m(naoh)=n(naoh)*M(naoh)=3моль*40г/моль=120г