Это треш! помогите пж!!! Добути : сульфур оксид всіма можливими методами(мінімум 3) Натрій

гідроксид(мінімум 3) нітратну кислоту (мінімум 3) натрій нітрит(мінімум 4) Вказати тип кожної реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Римша Макс.

Ответ:

2H2SO4 + Cu = H2O + SO2 + CuSO4 замещения

H2SO4 + Na2SO3 = H2O + SO2 + Na2SO4 обмена

O2 + S = SO2 (t) соединения

H2O + Na → H2 + NaOH обмена

2H2O + Na2O →2 NaOH соединения

Ca(OH)2 + Na2CO3 → 2NaOH + CaCO3 обмена

H2O + N2O5 = 2HNO3 соединения

HCl + AgNO3 = HNO3 + AgCl обмена

H2SO4 + Ba(NO3)2 = 2HNO3 + BaSO4 обмена

2NaNO3 = O2 + 2NaNO2 разложения

2Na + Fe(NO2)2 = Fe + 2NaNO2  замещения

NaOH + HNO2 → H2O + NaNO2 обмена

2NaOH + N2O3 → H2O + NaNO2 обмена