У 200 г води розчинили 50 г солі визначити масову частку солі у розчині​,Что-би било Дано и

Розвязок пж

Ответы на вопрос

Отвечает Jegere Megija.

Ответ: 20%

Дано:

m(H2O) = 200 г

m(солі) = 50 г

ω(солі)-?

Объяснение:

Знаходимо масу розчину солі:

m(p-ну) = m(H2O) + m(солі) = 200 г + 50 г = 250 г

ω(солі) = m(солі)/m(p-ну) = 50 г/250 г = 0,2 або 20%

Відповідь: 20%