У пробірку помістіть невелику кількість невелику кількість порошку заліза (на кінчику шпателя) і

долийте до нього хлоридну кислоту об'ємом1-2 мл. Після закінчення реакції до отриманого розчину доливайтерозчин лугу (натрій або калій гідроксиду) об'ємом 0,5-1 мл доутворення осаду. Осад відфільтруйтеЗапишіть рівняння реакції, назвіть речовини, що утворилися​

Ответы на вопрос

Отвечает Хрыкин Витя.

Ответ:

Fe + 2HCl = FeCl2 (сiль, ферум (II) хлорид) + H2 (водень)

FeCl2 + 2NaOH = Fe(OH)2 (нерозч. осад, ферум гiдроксид) + 2NaCl (розч. сiль, ферум хлорид)

FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2 (нерозч. осад, ферум гiдроксид) + 2KCl (розч. сiль, калiй хлорид)