Обчисліть масову частку цукру (у відсотках з точністю до цілого) у розчині, що містить 40 г цукру

та 160 г води. СРОЧНО ПОЖАЛУСТА....​

Ответы на вопрос

Отвечает Давидюк Аня.

Ответ:

Объяснение:

w=40/300•100=20


Отвечает Bagi Bagira.

W% сахара = m соли×100%/ m раствора=40×100%/(40+160)=20%

Ответ: 20%