Д-11. Обчисліть масову частку солі (у відсотках з точністю до цілого) у розчині, що містить 10 г

солі та 40 г води.СРОЧНО!!! ДАЮ 30 БАЛЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Юля.

Ответ:

Объяснение:

W=10/10+40•100=10/50•100=20 %

Отвечает Игнатов Владимир.

Ответ:

20%

Объяснение:

......................