Обчисліть масову частку натрій хлориду у розчині, одержуваного розчиненням 25 г NaCl у 135 мл води​


Ответы на вопрос

Отвечает Кирилов Артур.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 25 г

V(р-ля) = 135 мл = 135 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 + 135 = 160 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 160  *100% =15,6 %