Встановіть яку масу солі і води потрібно взяти для приготування 40 г 5%-ого розчину цукру у воді

ОЧЕНЬ НАДО

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

m сахара = 40 * 0,05 = 2 г

m воды = 40 - 2 = 38 г