Обсисліть відносну молекулярну масу сполук: а) три атоми Гідрогену, один атом Фосфору й чотири

атоми Оксигену; б) один атом Сульфуру й три атоми Оксигену.

Ответы на вопрос

Отвечает Куранов Нурлан.

Ответ:

Объяснение:

а) Mr(H3PO4) =3×Ar(H) +Ar(P) +4×Ar(O)=3×1 + 31 +4×16 =98

б) Mr(SO3)=Ar(S) +3×Ar(O)=32 + 3×16 =80