Обчислити масову частку солі в розчині, якщо в 120г води розчинили 10г солі ПЛІЗ СРОЧНО КР​


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(води)=120 г

m(солі)=10 г

----------------------

ω(солі) - ?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну) = m(води)+ m(солі) = 120г + 10г =130 г

Визначаємо масову частку солі в розчині :

ω(солі) =(m(солі) / m(р-ну) )×100% =(10г/130г)×100% =7,7% (або 0,077)

Відповідь: ω(солі)=7,7% (або 0,077)