Знайдіть масову частку речовини в розчинні з масою розчиненої речовини 20 г і масою води 180 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Аширов Руслан.

Ответ:

Объяснение:

10%

Отвечает Камнева Антонина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р.р.)=20 г

m(води) = 180 г

---------------------------

ω(р.р.) -?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну) = m(води) + m(р.р.) =180г + 20г =200 г

Визначаємо масову частку речовини в розчині:

ω(р.р.) =(m(р.р.) / m(р-ну) )×100% = (20г/200г)×100%=10% (або 0,1)

Відповідь: ω(р.р.) = 10%,або 0,1