Здійсніть перетворення: H2 - Н2O - Ca(OH)2 - CaCl2 - HCLВкажіть тип хімічних реакцій. Назвіть

речовини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Пашкевич Алёна.

Ответ: H2 - Н2O - Ca(OH)2 - CaCl2 - HCL

1)2H2+O2 =2Н2O

2) Н2O+CaO= Ca(OH)2↓

3)Ca(OH)2+2HCI=CaCl2+2H2O

4)CaCl2+H2SO4 =2HCL+CaSO4↓

Объяснение: