Визначити об'єм кисню який необхіднтй для спалювання 45 грам чадного газу. ХЕЛП:)​


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Ответ:

Дано:

V(C2H5OH)= 45 л

Знайти:

V(O2)-?

45л. x

C2H5OH+3O2->2CO2+3H2O

46 22,4

M(C2H5OH)=(12*2) +5+16+1=46

Робимо пропорцію

45\46=x\22,4(дробами роби просто я не знаю як тут дріб зробити) =>

45*22,4/46=21,9 кг.

Відповіть: 21,9кг.