Яка маса солі та води необхідна для приготування 500г розчину з масовою часткою 3%?​


Ответы на вопрос

Отвечает Гомер-С Сергей.

Ответ:

m(солі)=m(р-ну)*W(солі)=500*0.03=15г

Объяснение: