Написати рівняння реакцій за допомогою яких можна здійснити такі перетворення А) C - CO² - Na²CO³

- CaCO³- H²CO³ Б) Mg - MgO - MgCl²- Mg (OH)²- Mg³(PO⁴)² Срочно будь ласка!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дудко Валерия.

Ответ:

Объяснение:

1) C + O2 = CO2

CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

Na2CO3 + CaCl2 = CaCO3↓ + 2NaCl

CaCO3 + HCl = CaCl2 + CO2↑ + H2O

2) 2Mg + O2 = 2MgO

MgO + 2HCl = MgCl2 + H2O

MgCl2 + 2NaOH = Mg(OH)2↓ + 2NaCl

3Mg(OH)2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2↓ + 6H2O