25г солі залили 320г води. Визначити масову частку солі в утворенному розчині ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ихсанов Нурлыхан.

Ответ: ЗАЙДИ НА САЙ Г Д З

Объяснение:

ТАМ НАЙДЁШ НУЖНЫ ОТВЕТ

ЕСЛИ ПОМОГ ЛАЙК ПЖ)

Отвечает Орлова Юлия.

Ответ:

дано

m (солі) = 25 г

m (води)= 320 г

Знайти:

w (солі) - ?

Визначаємо масу розчину

m (розчину)= m (солі)+m (води) = 25+320=245 г

Визначаємо масову частку солі в утвореному розчині

w (солі) = m (солі) / m (розчину)

25/245=0,1 або 10%

Відповідь: масова частка солі дорівнює 0,1 або 10%

Объяснение: