У промисловості для добування сульфатної кислоти використовують мінерал пірит FeS2. У результаті

його горіння в атмосферу потрапляє велика кількістьшкідливих речовин. Склади рівняння реакції горіння піриту. Обчисли масудомішок, якщо маса мінералу становить 30 г, а піриту — 27,5 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Зендрикова Ксюша.

Ответ:

4FeS2 + 11O2 2Fe2O3 + 8SO2

30-27.5 = 2.5 (г) - масса примесей

2,5/30 = 0,083 = 8,33%.