Рівняння реакцій. 7. Напишіть рівняння реакцій, які можливі, вкажіть їх тип.а) Al(OH)3 + HNO3 -б)

Cu + H3PO4 -в) Na2O + H20 -г) Fe(OH)3 -​

Ответы на вопрос

Отвечает Отто Антон.

Ответ:

Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O реакція обміну

Cu + H3PO4

Na2O + H2O = 2NaOH реакція сполучення

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O реакція розкладу