Обчисліть відносну молекулярну масу й масу молекули речовини складу H3PO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Суминова Анастасия.

Ответ:

98а.е.м.

Объяснение:

Mr(H3PO4) =Ar(H)*3+Ar(P)+Ar(O)*4=

=1*3+31+16*4=3+31+64=98 а.е.м.