3. Формульна одиниця харчової соди складаються з 1 атома Натріо атома Піротеин атома Карбону та 3

атомів Оксигену. Напишіть хімічну формулу речовини. Обчисліть масову частку Карбону в цій речовині. СРОЧНО!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Объяснение:

Формула харчової соди  NaHCO3 - натрій гідрогенкарбонат

Mr(NaHCO3) = 23+1+12+3*16 = 84

w(C) = Ar(C)/Mr(NaHCO3) = 12/84 = 0.1429, або 14,29%

Відповідь: NaHCO3; 14,29%