Укажіть відносну молекулярну масу сполуки, що складається з 2 атомів Гідрогену, 1 атома Сульфуру і

3 атомів Оксигену

Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.

Ответ:

Mr(H₂SO₃)=82

Объяснение:

H₂SO₃ - сульфітна кислота

розрахуємо відносну молекулярну масу сполуки:

Mr(H₂SO₃)=2×Ar(H)+Ar(S)+3×Ar(O)=2×1+32+3×16=82