Обчислити масову частку всіх елементів у формулі NO2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Дарья.

Ответ:

w=Ar/Mr

Ar(N)=14

Ar(O)=16

Mr(NO2)=46

w(O)=16*2/46=0,348*100%=34,8%

w(N)=14/46=0,304*100%=30,4%