обчисліть масу осаду,який утвориться в результаті взаємодії барій нітрату масою 5,22г з калій

карбонатом​

Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

Масса осадка равна 3.94 г

Объяснение:

Дано:

m(Ba(NO3)2)=5.22 г

Найти:

m(BaCO3)-?

Решение

Ba(NO3)2+K2CO3=BaCO3(осадок)+2KNO3

n(Ba(NO3)2)=m/M=5,22/261=0.02 моль

n(BaCO3)=n(Ba(NO3)2=0.02 моль

m(BaCO3)=n*M=0.02*197=3.94 г