Обчисліть масову частку (%) розчиненої речовини в розчині, приготованому з 50 г солі та 200 мл

води. дам 40б

Ответы на вопрос

Отвечает Галиаскарова Рузиля.

Ответ:

Объяснение:

Маса розчину

mрозчину=mсолі+mводи=50+200=250г

Масова частка соли

wсолі=mсолі/mрозчину=(50/250)*100%=20%