4. Хімічна формула етанолу – CH60. до даної речовини вкажіть: а) які елементи і в якій кількості

містять у її складі; б) відносну молекулярну масу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Широкова Анастасия.

Ответ:

Mr[C2H6O] = Ar[C] * 2 + Ar[H] * 6 + Ar[O] = 12.0107 * 2 + 1.00794 * 6 + 15.9994 = 46.06844 = 46

Массовая доля углерода (C) = 24.0214 : 46.06844 * 100 = 52.143 %

Массовая доля водорода (H) = 6.04764 : 46.06844 * 100 = 13.128 %

Массовая доля кислорода (O) = 15.9994 : 46.06844 * 100 = 34.73 %

Объяснение: