Химия 9 класс!!! Яка кількість речовини калій йодиду міститься у 420 г розчину з масовою часткою

цієї солі 38%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Потапова Ирина.

Відповідь:

m(KI)=420*38/100=159,6г

M(KI)=166г/моль

N(KI)=159,6/166=0,96моль

Пояснення: