СРОЧНО!!! До розчину в якому міститься 6,25 г броміду калію додали надлишок нітрату срібла.

обчисліть масу і кількість речовини осаду в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Михаил.

Ответ:

Нитрат серебра 0,052моль и 9,87г

Объяснение:

AgNO3 + KBr → AgBr↓ + KNO3

n(KBr)=m(KBr):M(KBr)= 6.25:119=0.052

n(KBr)=n(AgBr)=0.052моль

m(AgBr)=n(AgBr)*M(AgBr)=0.052*188=9.87г

Молярная масса (KBr): 119 г/моль

Молярная масса (AgBr): 188 г/моль