Визначити масову частку солі у розчині,якщо 8 г солі розчинили у 92 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Айтмахаматов Нурасыл.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 8 г

m(р-ля) = 92 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 8 г + 92 г = 100 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 8 / 100  *100% = 8%