Визначити масу соли і води в розчині масою 500 г у масовою частиною речовини 5 %


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Антон.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 500 г

W(в-ва) = 5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 5% * 500 г / 100% = 25 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 500 г - 25 г =475 г