Доповніть схеми реакцій та назвіть продукти реакцій: а) К20+ H20 - ...; б) S02+ H20 - ...; в) ... +

H20 - Ba(OH)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Карабаева Арука.

Відповідь:

а) К20+ H20 =2KOH калію гідроксид

б) S02+ H20 = H2SO3 сульфітна кислота

в) BaO+ H20 = Ba(OH)2​ барію гідроксид

Пояснення: