9. У якій масі води необхідно розчинити 500 г кухонної солі, щоб добути 9%-ий розчин кухонної

солі, який застосовують для засолю-вання огірків.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Паша.

Ответ:

m(H₂O) = 5056 г.

Объяснение:

Берём х г воды, составляем уравнение.

0,09 = 500 / (500 + х)

45 + 0,09х = 500

0,09х = 455

х = 455/0,09 = 5056 (г Η₂Ο).