❗Допоможіть срочно! Обчисліть масову частку солі в розчині приготовленому із 120г солі та 360г

водиЦе все що я знаю:Дано:. m ( Н2О) = 360г m (солі) = 129г_____________w = (солі) -?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фрей Артём.

Ответ:

Объяснение:1. Находим массу раствора:

m(раствора соли)=m(соли)+m(H₂O)=120г.+360г.=480г.

2. Определяем массовую долю соли:

ω(соли)=m(соли)÷m(раствора соли)

ω(соли)=120/480*100%.= 25%