Обчисліть масу солі і води необхідні для розчину (200г) з массовою часткою 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Скрипачук Ярик.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) =200 г

W(в-ва) =10%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 10 * 200 / 100% = 20 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 200 - 20 = 180 г