Визначте елемент, що знаходиться в головній підгрупі VII групи Відносна молекулярна маса його

вищого оксиду дорівнює 183. дам 50 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Резниченко Максим.

Формула вищого оксиду E2O7

Ar(E)=Mr(E2O7)-Mr(7O)=183-(16×7)=71

так як, 71 це відносна атомна маса двох атомів елемента, то потрібно поділити 71:2=35.5

Відносну атомну масу 35.5 має Хлор