масові частки карбону, гідрогену, оксегену в одноосновні кислоті становить 26,1 , 4 ,35 ,та 69, 55%

відповідно . ведіть формулу кислоти якщо їх молекулярна маса становить 46​

Ответы на вопрос

Отвечает Дуравкин Артём.

Ответ:

HCOOH Муравьиная кислота (или другое название метановая кислота)

Объяснение:

CxHyOz

w(C)=x*Ar(C)/M(CxHyOz)

x(C)=M(CxHyOz)*w(C):Ar(C)=46*0,261/12=1

w(H)=y*Ar(H)/M(CxHyOz)

y(H)=M(CxHyOz)*w(H):Ar(H)=46*0,0435/1=2

w(O)=z*Ar(O)/M(CxHyOz)

z(O)=M(CxHyOz)*w(O):Ar(O)=46*0,6955/16=2