Знайти формулу речовини. якщо масові частки речовин дорівнюють Н=2,04%, S=32,65% і Оксиген.


Ответы на вопрос

Отвечает Никулина Елизавета.

Ответ: n (H)=2,04/1=2 моль

n(S)=32,65/32=1моль

n(O)=65,31/16=4 моль

Н:S:O = 2:1:4

H2SO4- серная кислота

H2SO4

Объяснение: